Podrobnosti o povídce:

  • Kategorie: Mix
  • Vydáno: 18. srpen 2021
  • Autor: Skálinka

Související povídky:

zpět na povídky

Erotické povídky

Skupčo

Mirka si našla po škole docela slušné zaměstnání, bydlela u rodičů, kteří od ní nechtěli příspěvek na domácnost a tak si žila, jak v komunismu. Pracovala podle svých možností a užívala si podle svých potřeb. Jenže brzy zjistila, že by to chtělo něco ještě dokonalejšího. Přece jen dotazy mámy, kde byla do rána, kde spala a jak se dotyčný jmenuje, co dělají jeho rodiče a on sám, byly trochu dotěrné. Navíc dovedete si představit, že byste večer v baru zahájili rozdáním kádrových dotazníků přítomným, protože co kdyby se některý stal tím šťastným, o kterém maminka bude chtít vědět víc ? Nějakou dobu vydžela, ale pak objevila inzerci zaměstnání o pár desítek kilometrů dál, kde nabízeli lepší plat a ještě k tomu bydlení na ubytovně hotelového typu. Pokomunikovala po mailu, zajela se představit a za pár týdnů se loučila s rodným domem i rodiči, spěchajíc vstříc dobrodružnějšímu a hlavně volnějšímu životu, bez nutnosti skládat účty.

Nové město nebylo nic moc. Proto se tam zájemci o práci  nehrnuli v davech. Což o to, zaměstnání bylo dobré, plat taky, ale když jste večer vypadli z kancelářské budovy a vaším jediným koníčkem nebylo vymetat jediný místní větší supermarket do omrzení, zbyla vám televize a nebo knížka. Kvůli tomu tohle příkoří, kde si musí navíc i vařit a starat se o prádlo, nepodstoupila. Teprve po  měsíci se blýsklo na lepší časy. Firemní večírek sice ze začátku vypadal dost nudně, protože znala jen pár ženských z okolních kanceláří, které vesměs koukaly na hodinky, kdy se nenápadně vypaří pečovat o rodinu. Po jejich odchodu se však zbylí účastníci dost promíchali a Mirka se seznámila se skupinkou tří kamarádů z jiné části fabriky. Jejich zájmu se nebylo co divit. Třiadvacetileté koťátko docela schopné vizáže, prsa vyšprajcovaná pušapkou, zdůrazněná obtaženým trikem a rozkošný zadeček těsnou sukýnkou, takových v sále moc nebylo.

Dobré slovo dalo slovo, sklenička skleničku, za chvíli už si tykali a vesele se bavili. Když večírek končil, komu by se chtělo v tomhle zapadákově domů. Ve čtyřech skončili v jedné místní restauraci a přiživili opičku. Jenže i tam za chvíli zavírali a tak se ocitli na ulici, naštěstí s flaškou poslední záchrany a vyrazili k Liborovi, jedinému svobodnému z pánů. Intimno mírně neuklizeného mládeneckého pokoje začalo trochu rušit zábrany, zábava se stávala odvážnější a najednou měla Mirka jazyk Zdeňka v ústech. Líbal božsky a hlavně po měsíci totálního půstu konečně něco. Ani se nestačila nadechnout a místo kamaráda zaujal Libor, pak i Vašek. Ani nevěděla který jí začal hladit prsa přes oblečení a který odvážně zalovil pod podprsenkou. Něco málo za to mohlo stoupající vzrušení, za větší část vypitý alkohol. Ale bylo jí krásně, i když na intimnosti ve skupince doposud nebyla zvyklá. Ale co. Ještě před pár hodinami nevěděla, že kluci existují, jsou příjemní a jejich doteky tak vzrušující !

Během chvilky ležela na pohovce, Libor ji líbal na ústa a mačkal jí prsa, ani nevěděla který se jí dobývá pod sukni do kalhotek. Třetí jí jemně držel ruce nad hlavou, ale bylo to zbytečné. Jediné po čem toužila, bylo pokračování něžností. Za chvíli už byla oblečená jen do náušnic a zlatého řetízku od maminky k osmnáctinám a pánové se detailně seznamovali s jejím tělem. Dělalo jí to dobře, hlavně jazyk v kundičce a do úst vcuclé bradavky.

Přes Vaška, který ji vášnivě líbal na ústa a  cumlal prsa,  neviděla mezi roztažené  nohy. Ten kdo jí tam rejdil jazykem, nebyl žádný začátečník a pozvolna se propracovávala k velikému blahu. Než však mohla dojít na vrchol, dotyčný neznámý ji napíchl svým přirozením, až se jí protočily panenky. Ani náhodou neměla touhu se nějak bránit, spíš v rámci možností vycházela vstříc a užívala si tu nádheru. Po jejím prvním orgazmu došlo ke střídání partnerů. Teď už viděla, že první byl Libor a druhý nastupuje Zdenda. Ještě ani nedoznělo první blaho a už se blížila k druhému. Jenže to se k ní začal zezadu tisknout Vašek. Trochu vyděšeně čekala, že se jí bude snažit dostat do zadečku, což sice ještě nikdy nezažila, ale věděla, že to jednoho dne může přijít. Ale moc si s tím nevěděla rady, jak se zachovat, jak jim pomáhat a jestli si to může také poprvné užívat. Vašek ovšem prostrčil svůj totálně tuhý klacek mezi stehny a nasměroval ho k její kundičce, kde bylo obsazeno. Ovšem kamarádi jsou kamarádi a tak nemůžou nechat toho druhého ve štychu. Zdenda povytáhl, Vašek zasunul, pak Vašek povytáhl a Zdenda zasunul, až se nakonec dotkli vstupu do dírky oba, zatlačili pořádně a oba jejich ocasy zmizely ve vytouženém místě. Mirka měla z počátku strach, že ji natrhnou, protože takhle narváno a těsno tam ještě nikdy neměla. Ovšem elasticita byla značná, během pár tahů se začalo dařit pičku roztahovat a oba maximálně ztopořené klacky si udělaly místo na pohyb. Pánové tušili, že tohle nemohou příliš dlouho vydržet. Jednak je vzrušovala ta situace a druhak maximální sevření a tření. Libor, který pustil kamarády dovnitř, aniž se vystříkal, přistoupil k její hlavě  a zasunul své příro do pootevřených a vzdychajících úst. Tohle jí nebylo cizí, kouřila ho svým milencům už mockrát. Ale vždy jen jako jednu činnost, nikdy u toho neměla další dva v kundičce. Protože dráždění vycházející z klína bylo maximální, přicházel Libor poněkud zkrátka. Nemohla se soustředit na sání a mimovolně ucházející vzdechy taky nepodporovaly činnost jazyka a úst.

Nakonec se oba chlapi, kteří byli v kundičce, téměř současně zastavili a začali ji plnit. Vybuchla orgazmem až skoro do bezvědomí a dlouho se probírala. Teprve pak si uvědomila Lubošův úd v puse a co od ní asi čeká. Po pár nasátích měla i ústa plná spermatu. Kluci dole byli taky pěkně vyšťavení a čekali, až jim změknou a sami vypadnou. Dávka semene, která se vyřinula za pinďoury, byla úctyhodná a majítel bytu Luboš si uvědomil, že tohle zase bude děsné uklízení.

Po pauze na občerstvení z poslední lahve se kluci začali zajímat o její zadeček. Přiznala se jim, že to ještě nikdy nedělala, ale že pokud budou ohleduplní, zkusila by si to. Ale když to nepůjde vydržet, tak musejí slíbit, že přestanou. Samozřejmě byla ujištěna, že k žádnému násilí nedojde. Ovšem sliby se slibují … Libor byl připravený na všechny eventuality a zřejmě se tady už něco podobného odbývalo, protože zcela samozřejmě přinesl kelímek kosmetické vazelíny a začal Mirce natírat prdelku. Ukázněně držela a byla zvědavá, jaké to je a jestli to zvládne. Sice s odporem, ale nakonec přece jen první prst vklouzl do prdelky a začal tam pomalu klouzat. Nahlas u toho dýchala a snažila se maximálně uvolnit, aby v úzlém tunýlku nebylo tak těsno. Představila si, jak asi může být tlustý prst a jak velké někdy bývá její hovínko. Jednoznačně vycházelo, že prst by měl být tenší. Ale vypadalo to, že už se tam víc vlézt nemůže.

Druhý prst vevnitř už skoro bolel a tak se Vašek začal  věnovat dráždění poštěváčku. Pomohlo to a Liborovi se zase částečně uvolnil prostor. Třteí prst však už radši nezkoušel a nasadil rovnou svůj opět ztvrdlý klacek. Bylo to ohleduplné, protože, i když nebyl žádný chudáček, měl ho z kluků nejtenšího. Byl to boj, při kterém Mirka dvakrát chtěla končit pokus, ovšem troje ruce byly jiného názoru a tak si mohla říkat co chtěla a hlavně se snažit přizpůsobit. Nakonec s úlevou zjistila, že už ho má vevnitř skoro celého a tak se jen snažila vydržet přirážení, než se muž vystříká do jejího zadečku. Opakované projíždění namazaného zadního tunýlku trochu zmírnilo její utrpení a nakonec si oddechla, když ji začalo plnit horké sperma. Než se z tohoto zážitku probrala, měla za sebou Zdeňka a tlak na prdelku ji nemohl nechat na pochybách, že bude druhé kolo tamtéž. Mýlila se. Zdenda sice promptně obsadil zadní dírku, ovšem Vašek se ihned potom začal zasouvat zepředu. Bylo to druhé kolo martýria, protože tohle také ještě nikdy nezažila a měla tam dole opravdu nacpáno na maximum. I když to místy bolelo, tlačilo, dřelo, přesto se nedá říct, že by to postrádalo silné vrušení a blaho. Ještě že alespoň Libor po předchozím výstřiku do zadečku odpočíval a sbíral síly. Navíc, kdyby chtěl pusou, nebyla si jistá, jestli by se jí, po tom co ho vyndal z predelky, neobrátil kufr. On dívčí zadeček je na pohled kouzelný, ale vevnitř to páchne stejně, jako u starého zanedbaného bezdomovce.

Akce střídala akci a za svítání dva ženatí pánové odešli domů, Libor s Mirkou zemdleně usnuli v objetí na pohovce. Ráno z toho měla trochu morální kocovinu, přece jen kluky ještě včera v poledne neznala ani od vidění a pak s nimi prováděla to, co ještě nikdy nedělala. Ale i přes citlivou pičku a prsa byla uspokojená, jak snad ještě nikdy a zároveň byla hrdá na své výkony. O tomhle se jí snad mohlo někdy zdát v nejbujnějších snech, ale nepředpokládala, že by to najednou všechno mohla zažít v koncentrované podobě během jedné noci. Ovšem zároveň se vyrojily pochybnosti a dotazy. Co Venda se Zdendou ? Když jsou ženatí a nebyli doma ? Nedostane najednou od nějaké neznámé ženské na ulici pěstí ?

Libor se jejím obavám srdečně smál a začal vysvětlovat. Jsou kamarády už někde od školky, chodili spolu na základku, do stejného města na střední, jen vysoké školy je na nějaký čas rozdělily. Ale pak skončili v jediné větší fabrice ve mněstě a zase už jsou pár let spolu. A jejich manželky prošly stejným procesem, jako ona včera. Takže poznaly všechny tři kamarády z té nejintimnější stránky a když je čas a nálada, občas si to zopakují. Mirka tomu moc nechtěla věřit. I když nebyla vdávací typ, přece jen manžel je manžel a měl by dodržovat manželskou věrnost. A že by mu jeho zákonitá dovolila takovýhle opakovaný úlet ?

Spakovala se, hygienu nechala na doma a opustila nekamarádsky Libora v mírně zdevastovaném bytě. Nejprve se nastěhovala do koupelny, prohlédla se ze všech stran v zrcadle a vlezla si do vany s voňavou pěnou. Málem tam usnula a tak jen tak bleskově probrala leldničku a usnula vyčerpaným spánkem. Probudil ji k večeru telefon. Volal Libor, že Vašek pořádá grilovačku a že jsou oba zvaní. Byla v rozpacích, co s tím. Jednak jí chyběla ta alkoholová odvaha, kterou měla včera večer, ale kluky by snad ještě nějak zvládla. Ovšem co jejich manželky ?

Byla přijata srdečně. Hned od počátku s ní hovořily zcela na rovinu. Jen ji zarazilo, že Květa byla ve vysokém stupni tějotenství, amatérsky odhadovala tak sedmý měsíc. „Já vím, že je to pro tebe asi nezvyklé, ale my oprvdu žijeme dost kolektivně. Tohle moje těhotenství je druhé, Jiřince jsou čtyři a je dneska u babičky. Sex mi chutná snad víc než dřív, jen už teď musíme dávat trochu pozor. Na děti se musí brát ohled, i když žádné problémy nemám.“ „A pokud bys s náma chtěla držet partu,“ dodala druhá z manželek Jana, „byly bychom rády. Ti naši chlapi když se rozjedou, tak neví kdy přestat a třetí pička by ulevila nám oběma.“

Mirce to šrotovalo v hlavě a pořád nemohla věřit, že by vše bylo tak, jak to všichni říkají. „A to vám nevadí, že manželé sexují s jinou ?“ ptala se. „Ber to tak, že každý pořádný mužský je lovec a protože dnes už nemůže číhat na mamuty, uspokojuje ho lov samiček. Ostatně i to se ještě před pár sty lety provozovao zcela normálně a kdo ví, kolik tisíc, nebo desítek tisíc let. Jen už dnes obvykle nezačínají ranou kyjem do čela. A takhle vím s kým se spouští, já si užiju taky svoje, a ne málo, zvlášť když to ta druhá dostane,“ vysvětlovala Jana. „A berete obě antinu ?“ doplňovala vědomosti, aby všechno chápala. Ostatně Květino bříško ukazovalo, že přinejmenším nějaký čas to tak nebylo. „Přijde na to,  někdy jo, někdy ne. Já už mám taky dvě děti,“ dodala Jana. „Ovšem u nás platí jedno pravidlo. Podle zákona je manžel otcem dítěte, počatého za trvání manželství. O tom se nediskutuje, bez ohledu na poznámky drben a babiček, komu je to dítě podobné. Vždy tatínkovi, odpovídám, protože všechny naše děti nějakého tatínka mají. Byly řádně počaty, ani jedno nám nevyšlo v křížovce. A ještě si můžeš vybrat, jestli to bude blonďák po Zdendovi, brunet po Vaškovi, nebo tmavý elegán po Liborovi.“

Mirce šla hlava kolem a snažila se pochopit, do čeho se to dostala. Během grilování byla zamlklá a když dojedli, pozvaly ji ženské do domu. „Pojď, ať se můžeme připravit. Kluci jsou po tom zážitku s tebou ze včerejška šíleně rozjetí a budou si to chtít zopakovat,“ říkala Květa. Netušila, co se pod přípravou skrývá a tak za chvíli byly všechny tři v prostorné koupelně úplně nahé a natíraly si své tělesné otvůrky kosmetickou vazelínou, aby přežily první útok. „Šáhni si, jak náš mladej kope,“zvala ji Květa a nastavovala těhotenské bříško, na kterém se pohybovaly nějaké hrbolky zevnitř. S tím se taky ještě nikdy nesetkala a byla tak poprvé konfrontována s opravdovým těhotenstvím. Stejně tak poprvé viděla, jak Vašek nabodl Květu odzadu a ohleduplně ji začal souložit. „Vem mě za prsa. Už začínají pouštět mlezivo,“ vyzvyla ji Květa. Opravdu. Po krátké masáži se objevily na bradavkách první bílé krůpěje. Libor neodolal a olízl je. Pak se ale vrátil k Mirce a začal jí dráždit bradavky. „Prosím tě opatrně,“ šptala mu do ucha. „Mám je od noci ještě děsně citlivé. A dole taky. Ber, že jsem tady měsíc a nezakopla jsem o chlapa, takže ten večer byl kouzelný, ale trochu moc najednou. A víc chlapů se mi taky ještě nikdy nevěnovalo.“

Tušila že to asi bude trochu náročnější, ale tělo se chovalo zcela přirozeně a po prvním orgazmu si začala zvykat. Nakonec ji kluci ohleduplně nechali odpočívat, tu a tam jim mohla pomasírovat varlata, holkám prsa a nakonec si ji vzali mezi sebe zase dva. Po počátečních potížích se to rozjelo a domů odcházela unavená, ale spokojená. Neděli prospala skoro celou a v pondělí se pakovala do práce s minimálními problémy. Snad si bude moct k počítači dokonce i sednout.

Sex po telefonu

Sex po telefonu - PetraPetra

Jsem na mladší a ráda zaučím v sexu mladé chlapce. Klidně můžeš být nezkušený, stačí, abys měl rád sex stejně jako já. Všechno potřebné tě naučím, tak mi zavolej a krásně se spolu pomilujeme. Mám ráda orál, klasiku i foot fetish a sex po telefonu mne opravdu baví.

Získej nové zkušenosti v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej tajný kód 29

Pošli mi SMS ve tvaru SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535


Cena hovoru je 60 Kč/min pro číslo 909 606 666 (max. délka hovoru 20 min),
46 Kč/min pro číslo 909 460 030 (max. délka hovoru 26 min),
resp. 55 Kč/min pro číslo 909 555 555 (max. délka hovoru 21 min).
Cena SMS je 35,-Kč. Sex po telefonu i SMS chat je určen pouze pro starší 18 let.
Provozuje Topic Press, info@topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Povídky od stejného autora

20. leden 2021, Skálinka

„Už jsi byla na lékařské prohlídce ?“ zahalekal muž v bílém plášti na Janu. Ta stála poněkud rozpačitě na chodbě Střední všeobecně vzdělávací školy, jak se tehdy jmenovalo gymnázium, kde zrovna probíhaly přijímací zkoušky, nejistě se rozhlížela kolem sebe a litovala, že přesvědčila mámu, že na ně půjde sma, bez doprovodu. Záporně zavrtěla hlavou a odpověď jí uvázla v krku. „No tak se pohni a pojď se mnou,“ řekl muž a zamířil po schodech o patro výš. Už měla po písemných částech a čekala na výsle...

9. červen 2021, Skálinka

„Tak ty šmejde si chodíš píchat Týnu a kamarádi suší hubu. Že ti to není blbý !“ pronesl naštvaně Adam. Jonáš to bral tak nějak ležérně. Kristýnu, zkráceně Týnu, chodil obšťastňovat skoro každý den, protože její máma odjela po operaci žlučníku do lázní a žárlivý táta ji tam nechtěl nechat samotnou. Jelikož Týna byla jedináček, měli na tři týdny byt pro sebe. Jonáš jí byl vděčný za denně poskytnuté tělo, i když ji nějak extra nemiloval. To spíš ona jeho, ale taky nic moc. Nepatřila k největším...


Povídky ve stejné kategorii Mix

28. říjen 2010, Senior68

Bylo něco po půlnoci, zavřel jsem skripta a připravoval se na spaní. Měl jsem toho učení za dnešek dost a už mě to nebavilo, i když mám ráno zkoušku. Však ono to nějak dopadne. Šel jsem ještě před spaním na záchod, a když jsem procházel chodbou, uslyšel jsem takové divné zvuky, které vycházely z pokoje domácích. Dveře byly pootevřeny a zvuky vycházely z televize, ve které probíhal nějaký erotický film. Před televizí seděla dcera domácí, svobodná, 35 let, pěkná ženská, nohy měla roztažené a polož...

6. květen 2012

Někdy člověk musí přinášet různé oběti, život je prostě takový. To jsem si říkal, když jsem konečně sehnal novou práci. Práce to byla dost slušně placená a hlavně jsem věděl, že mě bude bavit, bylo to prostě štěstí. Jediným problémem bylo, že se nové místo nacházelo ve městě 200 kilometrů daleko. Dostal jsem pokoj na ubytovně, cože se nakonec ukázalo nebýt zas takovou tragédií. Jen co jsem se vybalil, šel jsem na obchůzku, abych zjistil, kde se co nachází. Budova byla pěkná, zmodernizovaná, žádn...

1. prosinec 2014

Mám jednu takovou kamarádku Karolínu. Vím, že několikrát chodila s nějakým klukem, ale nikdy jsem se vlastně nedozvěděl žádné podrobnosti. Ale předpokládám, že to s ní v oblasti sexuálního života nemohla být žádná sláva. Protože kdykoliv se sešla parta a někdo jen naťuknul téma sex, muchlování, prcání atd., Karolína se buď červenala, nebo dokonce znechuceně odcházela z místnosti. Vždycky mlčela, do diskuze na toto téma se nikdy nezapojovala, oplzlé vtípky, i když třeba kolikrát byly dost vtipné ...