Podrobnosti o povídce:

  • Kategorie: Mix
  • Vydáno: 20. únor 2020
  • Autor: neznámý

Související povídky:

zpět na povídky

Erotické povídky

V poutech 1.díl

Když se Diana opravdu rozparádí je k nezastavení. Jsem rád, že se mi daří ji rozpálit. Vždy má pak nepřítomný pohled a mění se v lačnou sexuchtivou saň, která dostane, co si umane. Její nápady a vášeň zase naopak vzrušují neskutečným způsobem mě.

Měl jsem narozeniny. Diana už mě týden napínala, že pro mě má speciální dárek. Vždy když mi to připomínala, blýsklo jí vzrušením v očích. Dovedl jsem si představit, jakého druhu asi

její překvapení bude a moc jsem se na něj těšil. Navíc mi poslední tři dny před sobotou, kdy jsme měli naplánovanou soukromou oslavu, odepřela potěšení z milování s ní, což mohlo

znamenat jediné - chce mě mít v sobotu co nejnadrženějšího. Vážně jsem netušil, jak to ty tři dny přežiju, když mě ještě každý večer trápila tím, že si lehla hlavou k mému stále nalitějšímu péru a lehkými doteky kontrolovala jeho stav. Bylo vidět, že se sama drží zuby nehty, aby se na něj nenapíchla, ale jednou jsme tu hru začali, tak ji bylo třeba dohrát.

V sobotu jsem ještě vyrazil dokoupit něco dobrého k jídlu a pití. Po návratu mě čekalo překvapení. Diana v policejní uniformě! Čert ví, kde ji vzala. Ještě jsem se ani nestačil rozkoukat a už mi pendrekem zajela mezi nohy a silně jím zabrala nahoru. Udělaly se

mi kruhy před očima, jak mě k prasknutí nadité koule zabolely. Musel jsem slíbit, že budu ve všem poslouchat. Odkýval jsem a pendrek okamžitě nahradila Dianina fantastická ručka. Kruhy zpřed očí nezmizely, ale pocity byly podstatně příjemnější. Po chvíli masírování stiskla. Poslouchal jsem jako hodinky. Zavelela opřít se čelem o zeď s rukama nad hlavou a mírně nohama poodstoupit, jak okoukala z detektivek. Začala mě šacovat a občas mě jen tak

symbolicky přetáhla pendrekem. Po chvíli na mém těle nebylo jediné místo, kam by její ruce nezavítaly. Chvěl jsem se vzrušením a očekáváním.

"Kalhoty dolů, ..........a trenky taky," zazněl další rázný povel. Stát v mírném předklonu s kalhotami u kotníků a nahým zadkem pro mě bylo zvláštní novinkou. Na mé půlky záhy dopadla první sprška šťavnatých facek. Diana při tom pěkně oplzle komentovala moji

nadrženost, která už začínala být nesnesitelná. Měl jsem sto chutí ji teď hned a tady opíchat. V okamžiku, kdy už jsem vážně zvažoval, že se na ni vrhnu, zachrastila za mnou pouta a už si mě vedla ke dveřím, kde mi připoutala ruce k závěsům po houpačce, která tam kdysi bývala. To už mi stáhla kalhoty úplně a za kotníky mi přivázala rozkročené nohy předem připravenými provazy. Stál jsem rozevřený, jen v košili, zcela na pospas jejím úmyslům.

Jezdila mi pendrekem po stehnech, mačkala jím napružené péro a já jen zatínal zuby. Další překvapení na sebe nenechalo dlouho čekat. Diana zvedla mobil a komusi zavolala, že už může přijít. Minutku dvě se nic nedělo. Pak mi ale najednou zadek sevřely čísi ruce a ozval se mi u ucha docela hluboký ženský hlas. "To je panečku materiál, už jsem se jej nemohla dočkat." Diana jen prohlásila, ať se do něj pustí. Sama si ihned klekla a začala mi lízat stehna a koule pod ptákem, kterého držela přitisknutého k břichu. Na zadku jsem cítil neuvěřitelně horký dech a pěkně vášnivé kousance. Ruce neznámé mi rozevřely půlky a do análu se dral její nedočkavý jazyk. Třeštil jsem oči a zíral na Dianu, jak si zasouvá mé péro do úst. Vzala si tam jen žalud, sála a při tom mi konečky prstů šimrala pytlík. Tohle už jsem nevydržel a začal

jí plnit pusu spermatem. Nechala si ji naplnit bez mrknutí oka. Po celou dobu stříkání jsem měl zadek naplněný nenasytným jazykem. Hekal jsem a funěl, abych nalapal něco vzduchu do plic.

Po prvním odsemenění jsem měl možnost konečně poznat totožnost oné neznámé. Diana si ji totiž přitáhla, položila na zem přede mě a tak, abych to dobře viděl, vypustila jí do dokořán otevřené pusy všechnu moji mrdku. Ocas mi při tom pohledu zase stál. Dotyčnou byla Milada, Dianina kolegyně z práce. Má ty největší a zároveň nejpevnější kozy, co znám. Často jsem je tiše obdivoval. A také má ty nejmasitější rty, co jsem viděl snad jen u Dolly Buster. Doslova pračka na čuráky. Byla také oděná v policejní uniformě a teď se vášnivě líbala s Dianou.

Sex po telefonu

Sex po telefonu - PetraPetra

Jsem na mladší a ráda zaučím v sexu mladé chlapce. Klidně můžeš být nezkušený, stačí, abys měl rád sex stejně jako já. Všechno potřebné tě naučím, tak mi zavolej a krásně se spolu pomilujeme. Mám ráda orál, klasiku i foot fetish a sex po telefonu mne opravdu baví.

Získej nové zkušenosti v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej tajný kód 29

Pošli mi SMS ve tvaru SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535


Cena hovoru je 60 Kč/min pro číslo 909 606 666 (max. délka hovoru 20 min),
46 Kč/min pro číslo 909 460 030 (max. délka hovoru 26 min),
resp. 55 Kč/min pro číslo 909 555 555 (max. délka hovoru 21 min).
Cena SMS je 35,-Kč. Sex po telefonu i SMS chat je určen pouze pro starší 18 let.
Provozuje Topic Press, info@topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Povídky ve stejné kategorii Mix

25. leden 2019

Na tu pozici jsem se chtěl dostat už dlouho. Rozhodně jsem se snažil připravit, na co jen šlo, abych na rozhovoru uspěl, ale to, co se stalo… no to se prostě předpokládat nedalo. Takovou věc nevymyslíš!

Klep, klep… „Pojďte dál“, pozvala mě personální. Na tváři jsem si připravil úsměv a s pozdravem jsem vstoupil do místnosti. Po designové stránce perfektně vyladěná místnost však zůstala bez povšimnutí, můj zrak se upřel na personální ředitelku sedící za masivním dřevěným stolem. Její zrak se opí...

22. září 2014

Tomáš funěl a u toho se s každým přírazem zavrtal svým pérem hluboko mezi stěny Soniny horké tekoucí vagíny. Představ si, lásko, funěl a u toho jí v té poloze zezadu kousal do ušního lalůčku, představ si, že sedíš sama ve velké místnosti, kde je spousta židlí, a nevíš, co se bude dít… Trochu se bojíš, jsi trochu zvědavá. A najednou zjistíš, že čekáš na pracovní pohovor, máš na sobě krátkou sukýnku a neuvěřitelně sexy boty s dvaceticentimetrovými podpatky. A že sis pod tu třeskutou sukýnku zapomn...

9. červen 2012

Lucka a Matyáš se vždycky znali jen tak od vidění, protože chodili do stejné školy. Každý ale do jiného ročníku, a tak neměli ani moc možností se seznámit nějak blíž. Změnilo se to ale na sportovním táboře, kam oba nezávisle na sobě jeli. Za těch deset dní, co tábor probíhal, se blíž seznámili a docela skamarádili. Bylo jim nakonec úplně líto, když už byl den odjezdu. Slíbili si ale, že i ve zbytku prázdnin budou v kontaktu, že spolu třeba půjdou někam ven.

A dodrželi to, hned asi za čtyři dn...