Podrobnosti o povídce:

  • Kategorie: Mix
  • Vydáno: 3. únor 2017
  • Autor: neznámý

Související povídky:

zpět na povídky

Erotické povídky

Můj italský strýček

Když mi bylo pět, byla jsem adoptována bezdětným párem vyšší střední třídy. I když si svoje dětství do té doby příliš nepamatuji a většinu vzpomínek mám v mlze, vím, že se můj život radikálně změnil. Nejen, že jsem konečně měla pocit, že někam patřím, ale také se mi naskytlo hodně možností, které bych v dětském domově neměla. Například cestování. Moje adoptivní máma pochází z Itálie, takže každé léto jezdím k její části rodiny alespoň na 14 dní na prázdniny. Babička s dědou bydlí několik desítek kilometrů od Benátek, jde o autentickou italskou vesničku, kde život plyne pomalu a je plný hudby, dobrého jídla, tance a veselí. Jezdím tam ráda, i když vzhledem moc nezapadám. Jako velmi štíhlá modrooká blondýna mezi kypré a opálené Italky moc nezapadám. Proto mě od mých starších teenager let hodně místních mužů se zájmem okukuje.

Toto léto jsem byla v Itálii poprvé v situaci, kdy nálada v rodině byla značně napjatá. Můj strýc (bratr mojí matky) se právě rozváděl. Manželka ho podvedla s nějakým kuchařem a chystala se od něj odstěhovat i s dětmi a nebylo tajemstvím, že má v plánu Marca oškubat u rozvodového řízení, protože si najala opravdu dobrého právníka. Strýc Marco byl zničený a na čas se odstěhoval do domu prarodičů. Když jsem tam pobývala, často jsem ho z okna viděla štípat dříví nebo sportovat, pořád něco dělal, aby nemusel myslet na svoji situaci. Mračil se a nebyl moc mluvný. Musím podotknout, že na to, že mu bylo kolem čtyřiceti, vypadal fakt dobře, měl ostře řezaný obličej a sportovní postavu bez náznaku pivního břicha. Jen kolem očí a úst měl jemné vrásky a v hustých černých vlasech pár šedivých. Přistihla jsem se, že ho občas pozoruji se zvláštní zálibou.

Každé léto se v domě babičky a dědy konala zahradní rodinná slavnost, kde se slavilo jejich dlouholeté manželství. Letos to bylo 45 let, polokulaté výročí. Přijížděla celá široká rodina, i moji rodiče, kteří většinou bývají pracovně vytížení a posílají mě do Itálie samotnou, si vymezí pár dní na návštěvu. Ten den (většinou se to protáhne i na celý víkend) mám moc ráda. Zahrada se vyzdobí květinami a stoly se prohýbají pokrmy italské kuchyně. Všechno voní a všichni se usmívají, objímají se, společně zpívají a tančí ještě více, než za normálních okolností. Jediný, kdo touto náladou neoplýval, byl samozřejmě strýc Marco. Oslava svazku vlastních rodičů mu připomínala selhání ve vlastní manželství. Hodně se opil a se západem slunce mrzutě zmizel v domě. Pár hodin jsem se ještě do noci veselila s ostatními, ale jelikož mi bylo strýce líto a pořád jsem na něj musela myslet, vykradla jsem se také do domu zjistit, jestli mu není špatně a nepotřebuje pomoci.

Našla jsem ho, jak leží na posteli ve svém pokoji ještě v oblečení a vedle postele měl džbán s vodou a léky na žaludek. Nespal, zíral do stropu jako zhypnotizovaný. Když pod mými kroky zavrzala podlaha, otočil se za zvukem a sjel mě pohledem. Zeptal se mě, co chci. Vypadal odevzdaně. Nabídla jsem mu společnost a bez pozvání se posadila na postel vedle něj. Trvalo, než jsem ho svojí lámanou italštino-angličtinou dokázala rozmluvit, ale alkohol v krvi mu napomohl se mi svěřit se svými pocity a nakonec jsme mluvili dlouho do půlnoci o všem, o jeho ženě, dětech, práci, o mých studiích a životě v Čechách. Leželi jsme vedle sebe na posteli a dívali se do stropu. Cítila jsem se velmi příjemně, i přes alkoholový odér se ke mně nesla sexy vůně pánské kolínské a dalo mi práci nedívat se na Marcův hrudník částečně odhalený ležérně rozepnutu košilí. Bušilo mi srdce. Přitahoval mě vlastní/nevlastní strýc! Nastala trapná chvíle ticha, když jsem si uvědomila, že už nejsem schopná ho poslouchat a on čekal, na moji reakci. Zrudla jsem. Když to uviděl, zeptal se mě, jestli jsem v pořádku, otočil se na bok a sledoval mě černýma očima. Vzrušením se mi rozklepaly ruce.

„Snad ses taky neopila, principessa?“ rýpnul si do mě a šťouchl mě dlaní do ramene. Projela mnou elektrická smršť. Neovládla jsem se a musela jsem ho políbit. Byl to jen obyčejný polibek na rty, ale nic takového jsem ještě necítila k žádnému klukovi.

Marco mě pochopitelně odtrhnul od sebe. Začal se říznou italštinou rozčilovat, jestli nejsem blázen. Měla jsem vědět, že to nevyjde. Nejen kvůli věkovému rozdílu, ale technicky vzato byl mým strýcem a každý normální muž by udělal to samé, co on. Bylo mi do breku. Když zjistil, jak mě svým odmítnutím rozhodil, rozhodl se mě alespoň utěšit objetím a zapřísahal mě, abych o tom nikde nic neříkala, sám prý bude mlčet. Že prý bude lepší na to zcela zapomenout. Byla jsem tak blízko jeho obličeje, když mi říkal ty bolestné věty, že jsem se neudržela a znova jsem svoje rty přitiskla na jeho. Úplně mě ta touha ovládla. Marco ale neprotestoval. Tentokrát mě pevněji objal, rukama mi zajel do vlasů a rozevřel rty, takže jsem jej mohla líbat tak, jak jsem po tom skrytě toužila. Naše jazyky se proplétaly a moje ruce hladily jeho svalnaté tělo, přejížděla jsem prsty po jeho obličeji a hrála si s jeho vlasy.

 

Marco se ode mě odtrhnul a chvíli se mi díval do očí. Potom zašeptal, že jsme oba blázni. Vstal, zamknul dveře a vrátil se zpět na lůžko. Rozepnul si košili a odhodil ji do kouta.

„Vážně tohle chceš?“ zeptal se.

Namísto odpovědi jsem ho chytla kolem ramen a stáhla jeho tělo na své. Znovu jsme se začali líbat a vzájemně svlékat. Se zájmem se kochal mým bílým tělem, líbal mě na drobné poprsí, za které jsem se normálně styděla, ale zdálo se, že jemu se líbí. Prsty mi přejížděl po pupíku a po bocích, nakonec mě začal líbat na břiše a pokračoval níž a níž. Už tak jsem byla dost vlhká a nadržená, když mě poprvé ochutnal, úplně jsem se roztékala. Nejprve si hrál s mými pysky, nasával je do sebe a pomalu olizoval a roztahoval od sebe, jazyk mi strčil na kraj dírky a tam si hrál, dokud jsem ho neobšťastnila další dávkou šťávy. Potom mě začal pomalu prstit dvěma prsty, prohýbala jsem se na matraci jako kočka.

„Chci tě v sobě.“ pobídla jsem ho a Marco nečekal a rozepnul si poklopec. Uviděla jsem jeho nádherný lehce zahnutý úd, jak se dere s kalhot, připravený na akci. Marco si na mě lehnul a roztáhl mi nohy od sebe… ani jsem nedýchala při prvním průniku. Moje kundička nebyla na tak masivní úd zvyklá, nejprve mě tedy píchal pomalu a hladil mě po tváři a věnoval mi stovky malých polibků. Potom jsem zatoužila po větším potěšení a boky jsem se přirážela víc na jeho tvrdého ptáka. Pochopil. Chytl mě pevně za pozadí a vklouzával do mě hluboko čím dál tím rychleji, až jsme oba zrychleně dýchali a naše těla se svíjela v rozkoši zpocená a plná chtíče. Cítila jsem, jak se uvnitř svírám jako v křeči a Marcův penis jsem v sobě měla mnohem těsněji, než předtím. Udělala jsem se, na což Marco reagoval tak, že vytáhl svůj úd a za vzrušeného sténání mi břicho postříkal velkou dávkou hustého semene. Potom se vedle mě svalil na lůžko a těžce oddechoval.

Po několika minutách odpočinku a urovnávání myšlenek se s pocitem viny, který jsem mu viděla na očích, zvedl a začal mi břicho otírat ubrousky. Pobídl mě, abych se oblékla. Musela jsem zmizet, bylo už hodně pozdě a rodina se začínala chystat ke spaní, domem se šířily zvuky. Oslava se chýlila ke konci. Nikdo mě nesměl vidět, jak vycházím z jeho pokoje. Oblékla jsem si tedy šaty a chystala se nenápadně odejít, Marco mě ale těsně před dveřmi chytl za ruku, otočil mě čelem k sobě a dlouze mě políbil, držel mě u toho za bradu jako malé děvčátko. Potom mi pošeptal, že se ještě musíme vidět o samotě a že mě zítra v noci navštíví. Dokonale mi zamotal hlavu. Když jsem později ležela v posteli, byla jsem myšlenkami u toho, co se mezi námi stalo a nemohla jsem i přes únavu zamhouřit oči.

Sex po telefonu

Sex po telefonu - VeronikaVeronika

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej tajný kód 52

Pošli mi SMS ve tvaru SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535


Cena hovoru je 60 Kč/min pro číslo 909 606 666 (max. délka hovoru 20 min),
46 Kč/min pro číslo 909 460 030 (max. délka hovoru 26 min),
resp. 55 Kč/min pro číslo 909 555 555 (max. délka hovoru 21 min).
Cena SMS je 35,-Kč. Sex po telefonu i SMS chat je určen pouze pro starší 18 let.
Provozuje Topic Press, info@topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Povídky ve stejné kategorii Mix

14. červenec 2013

Kamila měla nově zařízený byt, studia vysoké školy úspěšně dokončila už před třemi lety a také si konečně ušetřila peníze na auto. V zaměstnání byla velmi dobře placená, takže vůbec nepomýšlela na to, že by si koupila ojetý vůz. Chtěla nové! Zamířila tedy do plzeňské automobilové prodejny. V autech se v podstatě vůbec nevyznala, ale nechtěla, aby jí přišel radit nějaký vlezlý prodejce. Byla mile překvapena, když si k ní přišel mladý muž s hlubokým hlasem. Byl v modrých montérkách, ale čistý. Vys...

14. listopad 2009

Tak byl dnes takový den „blbec“jak se říká. Nic mi nevycházelo a ve škole to bylo už k nevydržení.Konečně jsem se dostala domů. Na stole jsem měla lístek, že rodiče odjeli do Prahy a vrátí se kolem 23 hod. tak abych si vzala něco k jídlu z lednice a nečekala na ně. Docela jsem to uvítala, protože nebudu muset aspoň nikomu odpovídat na různé otázky ,co jsem dělala, co bylo ve škole apod. Ve svých 16 letech jsem na to dnes neměla vůbec náladu. Přemýšlela jsem, co asi s volným časem a sama doma.Nej...

29. březen 2018

Mít za spolubydlící placenou společnici bylo něco, o čem se tiché Lucii ani nezdálo. Placená společnice. Klidně by mohla říci, že Nina je kurva, ale to drsné slovo se k mladé a přitažlivé ženě nehodilo. Nebo možná jen Lucia nikdy nebyla tak prudérní, jak si o ní všichni mysleli. Tichá voda břehy mele. Vždyť i sama Nina se zdá být překvapená, když se jednoho dne rozhodli vyložit karty na stůl a Lucia namísto zděšení ukazuje dychtivý zájem. Nina je v jejích očích něco jako slavná Mata Hari, exotic...